Reklama

Reklama

MŚ w triathlonie. Impreza w tym roku, ale miejsce i termin do ustalenia

Międzynarodowa Unia Triathlonu potwierdziła, że mistrzostwa świata się odbędą w sezonie 2020, ale nie wiadomo jeszcze w jakim terminie i gdzie. Prawdopodobnie będzie to pod koniec roku. "Datę i miejsce ustalimy z trenerami i federacjami" - przekazano.

Pierwotnie impreza miała się odbyć w sierpniu w Edmonton, ale w kwietniu ze względu na pandemię koronawirusa została przełożona.

W piątek poinformowano także o odwołaniu trzech zawodów Pucharu Świata w Brazylii i Chinach. Zaplanowane były na wrzesień i październik, ale już teraz wiadomo, że ze względu na restrykcje epidemiologiczne nie będzie możliwości ich rozegrania.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy