Reklama

Reklama

Mowlik odsunięty od drużyny

Mało kto przypuszczał, że Grzegorz Wesołowski podejmie decyzję o przesunięciu do drużyny Młodej Ekstraklasy tak doświadczonego zawodnika jakim jest Mariusz Mowlik. Sam zawodnik dowiedział się o tym przebywając na urlopie w Izraelu. Jak sam zapowiada, chce pozostać w ŁKS-ie.

- Dziś otrzymałem telefonicznie informację od dyrektora ŁKS Juliusza Kruszankina, że decyzją trenera Wesołowskiego zostałem przesunięty do drużyny Młodej Ekstraklasy. Nie znam na razie żadnych szczegółów ani powodów owej decyzji. Dopóki nie otrzymam oficjalnego pisemnego oświadczenia naprawdę ciężko zająć jakiekolwiek stanowisko. Czekam więc do pierwszego treningu w nowym roku, który odbędzie się w najbliższą środę. Nie mam zamiaru odchodzić z Łodzi i chciałbym wypełnić mój kontrakt, który jest podpisany do czerwca 2011 roku - stwierdził na swojej stronie internetowej wychowanek Lecha Poznań.

Reklama

Były reprezentant Polski rozegrał 14 spotkań w rundzie jesiennej, strzelając jedną bramkę. Początkowo należał do wyróżniających się piłkarzy ŁKS, jednak pod koniec listopada stracił miejsce w drużynie Wesołowskiego.

Dowiedz się więcej na temat: ŁKS

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje