Reklama

Reklama

Mourinho wyrzuci piłkarzy

Szatnia Interu Mediolan pęka w szwach! Trener drużyny z Mediolanu Jose Mourinho podczas letnich przygotowań ma do dyspozycji aż 28 piłkarzy. Oznacza to, że co najmniej trzech graczy będzie musiało odejść, gdyż zabraknie dla nich miejsca w składzie.

"Mamy zbyt wielu piłkarzy i to nie jest łatwa sytuacja. Musimy zredukować skład do 25 nazwisk" - powiedział Jose Mourinho po niedzielnym sparingu z Bari (2:0).

"W tym momencie mamy za dużo napastników i nie możemy dać im pograć tyle, ile byśmy chcieli" - dodał Portugalczyk.

Inter obecnie dysponuje sześcioma napastnikami i dziesięcioma pomocnikami. Wielu z nich to reprezentanci swoich krajów, ale nawet to nie uchroni ich przed siedzeniem na ławce rezerwowych. Kłopoty będą mieli też młodzi uzdolnieni gracze, którzy nie znajdą miejsca nawet w meczowej kadrze.

Reklama

Jedyny kłopot kadrowy pojawił się w obronie. Kontuzjowanych bowiem jest aż trzech środkowych defensorów. To Ivan Cordoba, Walter Samuel i Christian Chivu.

Mimo bardzo szerokiej kadry Mourinho wciąż zamierza wzmacniać skład. Mówi się, że następnym graczem, który przyjdzie na Giuseppe Meazza San Siro będzie skrzydłowy FC Porto, Ricardo Quaresma.

Z tego powodu na pewno nie będą zadowoleni rezerwowi gracze. Każdy nowy nabytek to dodatkowy piłkarz do odstrzału.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL