Reklama

Reklama

Monster Whip Contest oraz inne atrakcje podczas Diverse Downhill Contest

Jak co roku zawody z cyklu Diverse Downhill Contest otwierają sezon ścigania. Tym razem ze względu na zaplanowane na wrzesień 2015 mistrzostwa Europy (również w ramach cyklu Diverse Downhill Contest) inauguracja odbędzie się nie w Wiśle, a w Międzybrodziu Żywieckim na górze Żar.

Pierwsze zawody z cyklu Diverse Downhill Contest o randze Pucharu Polski, odbędą się 25-26 kwietnia 2015. Organizatorzy już teraz zaplanowali dla zawodników oraz kibiców kilka niespodzianek z zajawkowymi nagrodami, m.in.: Monster Whip Contest, Diverse Downhill Foto Contest, czy jak to miało miejsce przy poprzednich edycjach - konkurs na najbardziej odjechaną ekipę kibiców - Diverse Downhill Best Fans Contest.

Monster Whip Contest, czyli konkurs na najlepszego "whipa". Contest zostanie rozegrany na ostatniej hopie na końcu trasy po sobotnich treningach o godz. 18:00. Osoba, która wykona najbardziej stylowego "whipa" zgarnia bon o wartości 1000 zł do wykorzystania w sklepach Diverse na terenie całej Polski oraz niespodzianki! Dla najgłośniejszej i najbardziej odjechanej ekipy kibiców - "krata złocistego napoju" (oczywiście tylko dla pełnoletnich). Udział w Monster Whip Contest jest otwarty dla wszystkich riderów, którzy nie lubią nudnego latania.

Reklama

Na deser nie lada gratka dla wszystkich fotografów konkurs fotoreporterski - Diverse Photo Contest na najlepsze zdjęcie z zawodów. Konkurs rozegrany zostanie w dwóch turach - eliminacje na oficjalnym profilu DDC na facebooku: Zobacz! oraz etap finałowy na łamach portalu Interia.

Do zgarnięcia bony do zrealizowania w sklepach Diverse: 1 miejsce - bon wartości 1000 zł, 2 miejsce - bon wartości 500 zł, 3 miejsce - bon wartości 300 zł (szczegółowy regulamin już wkrótce).

Oczywiście przez cały dzień zawodów nie zabraknie dj-a i dobrej muzyki na mecie zawodów oraz w okolicy startu.

Dzień przed zawodami (sobota - dzień treningowy)

godz. 08:00 - 13:00 - przyjmowanie zgłoszeń, wydawanie numerów startowych 
godz. 08:00 - 09:00 - obowiązkowa piesza inspekcja trasy przez zawodników (dotyczy  zawodników z licencją PZKol) 
godz. 09:00 - 16:00- obowiązkowy trening z zatrzymywaniem (dotyczy zawodników z licencją PZKol)
godz 16:00 - 18:00 trening non stop dla zawodników z licencją PZKol

Dzień zawodów (niedziela)

godz. 6:30 - odprawa służb zabezpieczających
godz. 8:00 - wywieszenie list startowych w biurze zawodów 
godz. 07:00 -09:30 - trening dla wszystkich kategorii 
godz. 09:30 -10:30 - trening tylko dla zawodników z licencją PZKol 
godz. 11:00 -13:00 - eliminacje 
godz. 14:00- 17:00 finał 
30 minut po zakończeniu finału - dekoracja zwycięzców

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy