Reklama

Reklama

Michał Ligocki - snowboard

Przedstawiciel snowboardowej rodziny Ligockich na igrzyskach wystąpi po raz drugi. 24-letni Michał debiutował przed czterema laty w Turynie. Zawodnik CCS Cieszyn. Snowboard trenuje już od 13 lat. Ciężkie treningi łączy ze studiami na krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Pochodzi ze sportowej rodziny: snowboard uprawiają także jego brat Mateusz i kuzynka Paulina, która również wystąpi w Vancouver.

24-letni Michał należy do grona najlepszych polskich snowboardzistów, zrzeszonych w składzie "Los Puperos". Pod koniec października 2009 roku błysnął dobrą formą zajmując czwarte miejsce w zawodach Pucharu Europy, które odbyły się w szwajcarskim Saas-Fee.

Reklama

Michał Ligocki

Data urodzenia: 31.10.1985

Wzrost: 182 cm

Waga: 68 kg

Klub: CCS Cieszyn

Dyscyplina: snowboard

Konkurencja: half-pipe

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy