Reklama

Reklama

ME w szachach: Prowadzą Yiviakov i Łachnio

Holender Sergei Tiviakov i Kateryna Łachnio z Ukrainy prowadzą w odbywających się w bułgarskim Płowdiw szachowych mistrzostwach Europy po 11. rundach.

W rywalizacji kobiet najwyżej sklasyfikowana z polskich szachistek Monika Soćko zajmuje 16. miejsce. Wśród szachistów najlepszy z Polaków Tomasz Markowski jest 33.

Wyniki 11. rundy:

kobiety

Elina Danielian (Armenia) - Monika Soćko (KS Polonia Warszawa) remis

Iweta Rajlich (KS Polonia Wrocław)- Sopiki Czuczaszwili (Gruzja) remis

Jolanta Zawadzka (KS Polonia Wrocław) - Anna Rudolf (Węgry) remis

Ana Srebrnic (Słowenia) - Joanna Dworakowska (Wasko HetMaN Szopienice Katowice) remis

Wera Juergens (Niemcy) - Joanna Worek (JKSz MCKiS Jaworzno) 0:1

Reklama

Joanna Majdan (AKSz Hetman Politechnika Koszalińska) - Ioulia Makka (Grecja) 1:0

Po 11 rundach:

1. Kateryna Łachnio (Ukraina) 8,5 pkt

2. Anna Uszenina (Ukraina) 8

3. Natalia Żukowa (Ukraina) 8

...

16. Monika Soćko 7,5

21. Iweta Rajlich 7

48. Jolanta Zawadzka 6

60. Joanna Worek 6

77. Joanna Dworakowska 5,5

87. Joanna Majdan 5,5

mężczyźni

Tomasz Markowski (KSz Odrodzenie Kożuchów) Artiom Timofiejew (Rosja) 1:0

Robert Kempiński (KS Polonia Warszawa) - Bartosz Soćko (KS Polonia Warszawa) remis

Asrian Karen (Armenia) - Aleksander Miśta (MLKS Ostródzianka Ostróda) remis

Bartłomiej Macieja (KS Polonia Warszawa) - Falko Bindrich (Niemcy) remis

Dariusz Świercz (KS Polonia Wrocław) - Wasil Spasow (Bułgaria) remis

Aleksander Charitonow (Rosja) - Radosław Wojtaszek (MTS Kwidzyn) remis

Mateusz Bartel (KS Polonia Wrocław) - Jewgienij Romanow (Rosja) 0:1

Marin Bosiocic (Chorwacja) - Marcin Dziuba (AZS UMCS Lublin) remis

Peter Wells (Anglia) - Kamil Mitoń (Wasko HetMaN Szopienice Katowice) remis

Gediminas Sarakauskas (Litwa) - Grzegorz Gajewski (AZS UMCS Lublin) 0:1

Bartłomiej Heberla (Wasko HetMaN Szopienice Katowice) - Dimitar Marholew (Bułgaria) 1:0

Michał Luch (KS Polonia Wrocław) - Iwan Saric (Chorwacja) 0:1

Rafał Lubczyński (KS Polonia Wrocław) - Ilya Sidorenko (Izrael) remis

Po 11 rundach:

1. Sergei Tiviakov (Holandia) 8,5 pkt

2. Siergiej Wołkow (Rosja) 8

3. Paweł Tregubow (Rosja) 8

..

33. Tomasz Markowski 7,5

38. Bartosz Soćko 7

47. Robert Kempiński 7

60. Dariusz Świercz 6,5

62. Bartłomiej Macieja 6,5

90. Aleksander Miśta 6,5

129. Radosław Wojtaszek 6

136. Marcin Dziuba 6

174. Mateusz Bartel 5,5

176. Kamil Mitoń 5,5

193. Grzegorz Gajewski 5,5

197. Bartłomiej Heberla 5,5

232. Michał Luch 4,5

272. Rafał Lubczyński 4

325. Arkadiusz Leniart 0

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje