Reklama

Reklama

ME w kajakarstwie górskim w Krakowie skrócono do dwóch dni

Dwa a nie trzy dni potrwają w Krakowie-Tyńcu mistrzostwa Europy w kajakarstwie górskim w konkurencji slalom.

Ze względu na opady deszczu, które nawiedziły Małopolskę, piątkowe kwalifikacje odbędą się dzień dzień później. Zawody zakończą się zgodnie z planem w niedzielę.

- Po czwartkowym spotkaniu przedstawicieli ekip z sędzią głównym postanowiono, że w piątek odbędą się tylko treningi. Sytuacja na torze na szczęście normalizuje się, woda wyraźnie opada - powiedział rzecznik prasowy krakowskiego Zarządu Infrastruktury Sportowej Jerzy Sasorski.

Uroczyste rozpoczęcie imprezy odbyło się w czwartek na krakowskim Rynku Głównym. W mistrzoswach ma rywalizować ponad 200 zawodniczek i zawodników z 24 krajów.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy