Reklama

Reklama

Maria Kornejewa oskarżona o zamordowanie 15-letniego pasierba. Szokujące szczegóły

Szokujące doniesienia zagranicznych mediów. Maria Kornejewa, trzykrotna mistrzyni w łucznictwie i biathlonie, miała brutalnie zamordować swojego pasierba. Ciało 15-letniego chłopca zostało znalezione w studni, a sportsmenka i jej partner trafili do aresztu.

"The Sun" ujawnił przerażające szczegóły zbrodni na tle okultystycznym, jakiej miała dopuścić się Maria Kornejewa. 29-letnia sportsmenka została zatrzymana pod zarzutem zabójstwa 15-letniego pasierba, Romana Fedulowa. Do aresztu trafił także jej partner, 52-letni Władysław Cykunow. 

Mężczyzna miał zeznać, że Kornejewa nie planowała mordować jego syna. Chciała go "jedynie" ogłuszyć kluczem francuskim i wyciąć mu nożem na plecach "rytualny symbol" w postaci pentagramu. Lecz sprawy wymknęły się spod kontroli... 

Ojciec dziecka przekonywał, że nie było go przy dokonywaniu morderstwa. W czasie zabójstwa miał czekać w samochodzie. Wedle jego wersji wydarzeń przerażona Maria przybiegła do auta i wyjaśniła mu, co się stało. 

Reklama

Zeznał, że poszedł na miejsce zbrodni i znalazł ciało Romana z dwoma ranami kłutymi. 

Funkcjonariusze oskarżają Cykunowa o próbę ukrycia okoliczności morderstwa. Początkowo, gdy jeszcze nie było wiadomo, co dokładnie stało się z Fedulowem, Władysław i Maria tłumaczyli wszystkim, że chłopiec zaginął. Ojciec nastolatka mocno angażował się nawet w akcję poszukiwawczą. 

Ostatecznie ciało dziecka zostało odkryte w studni znajdującej się w lesie w pobliżu jednej z rosyjskich wsi.   

Kornejewa i Cykunow w areszcie. Brutalne zabójstwo nastoletniego chłopca

Władysław i Maria zaczęli spotykać się ze sobą już jakiś czas temu, po rozwodzie Cykunowa z matką Romana. 

Mówi się, że to partner sportsmenki jako pierwszy zainteresował się okultyzmem i zjawiskami nadprzyrodzonymi, prowadził też internetowy sklep z amulatemi. Praktyk związanych z wierzeniami chciał podobno użyć, by wrócić do byłej żony, Eleny Fedulowej. 

Kornejewa także rozwiodła się z mężem, przestała też trenować. Całkowicie pochłonęła ją znajomość z Cykunowem. 

Teraz oboje pozostają w areszcie.KP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy