Reklama

Reklama

"Man United założy koronę"

Pomocnik Manchesteru United, Park Ji-Sung wierzy, że jego zespół jest w stanie obronić zarówno mistrzostwo Anglii jak i zwyciężyć w Lidze Mistrzów.

Od przyjścia na Old Trafford z PSV Eindhoven w 2005 roku, Park Ji-Sung jest kluczowym piłkarzem "Czerwonych Diabłów". Alex Ferguson ceni u niego szczególnie walory techniczne, wszechstronność oraz umiejętność strzelania ważnych goli w trudnych momentach. Koreańczyk jest przekonany, że jak najbardziej realne jest ponowne zdobycie podwójnej korony, szczególnie, że widzi podobieństwa między obecnym a poprzednim sezonem. - W zeszłym roku również mieliśmy trudny początek, a skończyło się to wspaniale. Teraz też nie powinniśmy się martwić, bo czujemy, że jesteśmy w stanie powtórzyć nasz wyczyn - twierdzi.

Reklama

W pierwszych tegorocznych meczach Premier League Park Ji-Sung musiał pauzować z powodu operacji kontuzjowanego kolana. Teraz jednak wraca do pełni formy i przekonuje, że jest już gotowy na pojedynek z West Bromwich Albion. - Grałem już z nimi dwukrotnie. Muszę powiedzieć, że jestem zaskoczony ich startem w tegorocznym sezonie. Mimo, że przegrali z Arsenalem i Evertonem pokazują bardzo dobry futbol - uważa. - Musimy być skoncentrowani przez pełne 90 minut, nie możemy liczyć na łatwy mecz, bo takich w angielskiej lidze po prostu nie ma - dodał.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama