Reklama

Reklama

Małysz zdradził: Pojadę w morderczym rajdzie! Film!

"Zostanę kierowcą RMF Caroline Team i wystartuję w Rajdzie Dakar" - ogłosił dzisiaj Adam Małysz w Kontrwywiadzie RMF FM.

Posłuchaj wywiadu Konrada Piaseckiego z Adamem Małyszem w Kontrwywiadzie RMF FM!

"Do tej pory skoki były moim życiem, rajdy samochodowe to realizacja marzeń" - mówi "Orzeł z Wisły". "Moim celem jest start w rajdzie Dakar. Słynny skoczek zasiadł już za kierownicą rajdowego porsche cayenne.

"Moim celem jest start w Rajdzie Dakar. To dwa tygodnie walki z pustynią i sobą samym" - powiedział Adam Małysz. "Moim pilotem będzie Rafał Marton. W czerwcu pierwszy start na trasie Drezno-Wrocław" .

Reklama

"O starcie w Rajdzie Dakar jakieś tam marzenia snułem od dawna, które pomalutku, sobie chciałem realizować - opowiada najlepszy skoczek w historii Polski. - Nawet mam samochód, którym tam sobie jeżdżę u nas po górach, czy na quadach. Także to jest jakby moja pasja, którą od jakiegoś czasu, tak sobie w wolnych chwilach, choć tych wolnych chwil jest bardzo mało, robię. Myślę, że tutaj właśnie nadarzyła się okazja, bo dostałem propozycję z RMF Caroline Team, żeby wystartować w tym Dakarze w ich barwach. I myślę, że to była taka fajna decyzja, żeby przeżyć przygodę wielką.

Zobacz filmy nakręcone na poligonie w Drawsku Pomorskim i podczas prezentacji na Służewcu:

Zobacz raport poświęciony RMF Caroline Teamowi!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje