Reklama

Reklama

Majewski nie zdążył

Pomocnik Polonii Warszawa - Radosław Majewski nie zdążył wyleczyć kontuzji, której doznał w meczu z Lechią Gdańsk. Nie zagra on w najbliższym meczu z Odrą Wodzisław. Nie ma też szans, aby stawił się na zgrupowaniu reprezentacji przed spotkaniami z Czechami i Słowacją.

- Była szansa, aby go wyleczyć, ale ostatecznie okazało się, że nie warto ryzykować - powiedział w wypowiedzi dla "Przeglądu Sportowego" klubowy lekarz Polonii, Jacek Jaroszewski, który jednocześnie pracuje z naszą kadrą.,

To zła wiadomość nie tylko dla Leo Beenhakkera, ale przede wszystkim dla opiekuna "Czarnych Koszul" - Jacka Zielińskiego, który w kadrze ma tylko jednego rozgrywającego - Łukasza Piątka. Zawodnik ten do tej pory był tylko rezerwowym. Trener Zieliński uważa jednak, że jest on dobrym zawodnikiem, tylko ma pecha, bo o miejsce w składzie musi walczyć z Majewskim.

Reklama

Polonia w meczu z Odrą liczy na trzy punkty, gdyż po ostatnim remisie w Gdańsku straciła fotel lidera ekstraklasy. Za porażkę przed własnymi kibicami z Bełchatowem (0:2) zamierza się też "odkuć" Odra. Trener Janusz Białek ma do dyspozycji wszystkich zawodników.

Polonia Warszawa - Odra Wodzisław, 5. października, godz 19.45

Przypuszczalne składy:

Polonia: Przyrowski - Mynar, Skrzyński, Jodłowiec, Sokołowski - Piechniak, Piątek, Kozioł, Lato - Gajtkowski, Ivanovski.

Odra: Stachowiak - Kłos, Kowalczyk, Dudek, Szary - Woś, Kuranty, Kwiek, Małkowski - Moskal, Aleksander.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy