Reklama

Reklama

Lubiany trener opuszcza zespół

Wszystko wskazuje na to, że dzisiejsze spotkanie Śląska Wrocław z Lechią Gdańsk, będzie pożegnalnym meczem trenera Ryszarda Tarasiewicza z wrocławskimi kibicami. Szkoleniowiec po sezonie opuści Oporowską, gdyż po fuzji Śląska z Groclinem, drużynę obejmie Jacek Zieliński.

"Sam sobie zaszkodził. Został zaproszony do współpracy w projekcie połączenia obu drużyn, ale w nim nie uczestniczył. Ani razu nie był w Grodzisku, aby obejrzeć zawodników Dyskobolii. Nie przysłał też swoich asystentów" - zdradza w "Przeglądzie Sportowym" osoba dobrze poinformowana o szczegółach rozmów w sprawie fuzji.

"To żadna niespodzianka, że nie obserwowałem Dyskobolii. przecież o tym, że tak będzie, mówiłem już podczas pierwszej rozmowy z panem Drzymałą. Mogłem się od dawna spodziewać, że to nie ja będę trenerem nowego zespołu" - ripostuje Tarasiewicz na łamach "PS".

Reklama

Dzisiaj Śląsk Wrocław zmierzy się o godzinie 17 z Lechią Gdańsk, która zapewniła sobie już grę w pierwszej lidze. Jeśli wrocławianie wygrają z "biało-zielonymi", to zrobią duży krok ku najwyższej klasie rozgrywkowej.

Więcej w "Przeglądzie Sportowym"

Dowiedz się więcej na temat: lubić | Wrocław | Gdańsk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama