Reklama

Reklama

LŚ: Z Serbią bez Gołasia

W piątek i sobotę polscy siatkarze zagrają w katowickim Spodku z Serbią i Czarnogórą. Niestety, w składzie biało-czerwonych zabraknie Arkadiusza Gołasia.

W piątek i sobotę polscy siatkarze zagrają w katowickim Spodku z Serbią i Czarnogórą. Niestety, w składzie biało-czerwonych zabraknie Arkadiusza Gołasia.

- Po przylocie do Warszawy zrobiłem USG, które nie wyszło najlepiej. Mam lekko naderwany mięsień płaski brzucha - powiedział Gołaś w "Przeglądzie Sportowym".

- Kontuzji nabawiłem się podczas pierwszego meczu w Pireusie. Podczas zagrywki poczułem lekkie ukłucie. Myślałem, że to nic poważnego, że po kilku dniach odpoczynku wszystko wróci do normy. Niestety sprawa jest poważniejsza. Decyzję o dalszym leczeniu podejmie lekarz kadry Wiesław Maroń - dodał środkowy reprezentacji Polski.

- Arek na pewno nie wystąpi w meczach przeciwko Serbii i prawdopodobnie nie pojedzie do Argentyny. Mam jednak nadzieję, że wróci do gry na turniej finałowy Ligi Światowej - stwierdził lekarz kadry.

Reklama

Na drobne urazy narzekają Dawid Murek, Piotr Gruszka i Piotr Gacek.

- Ich urazy nie są poważne i powinni zagrać w Katowicach przeciwko Serbii. To nie jest tak, że te kontuzje są efektem ciężkich treningów. Murek krzywo postawił stopę podczas rozgrzewki. Gołasia coś zabolało podczas meczu. To po prostu pech. Z kolei Gacek narzeka na stopę od wielu tygodni. Miał z nią kłopoty już podczas rozgrywek ligowych - podkreślił Maroń.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy