Reklama

Reklama

Liverpool: Piłkarz w areszcie

Powietrze na Wyspach Brytyjskich źle wpływa na piłkarzy. Jak donosi angielska prasa, pomocnik Evertonu, Steven Piennar został zatrzymany przez policję za rzekomy atak na kobietę.

W niedzielny poranek policja w Liverpoolu dostała informację, iż w mieszkaniu niedaleko Sefton Park została zaatakowana kobieta. Reprezentant Republiki Południowej Afryki dobrowolnie zgłosił się na komisariat, po czym został tymczasowo zatrzymany. Po przesłuchaniu został wypuszczony za kaucją. Nie wiadomo jeszcze, czy zostaną mu postawione zarzuty.

26-letni Pienaar, były gracz Borusii Dortmund jest związany z Evertonem do 2011 roku. Obecnie leczy kontuzjowaną stopę.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy