Reklama

Reklama

Liverpool FC zainteresowany Adriano

Liverpool FC chciałby pozyskać obrońcę Barcelony Adriano – donoszą angielskie media. „The Reds” mogą zaoferować za Brazylijczyka dziewięć milionów euro.

Adriano podobno od dłuższego czasu znajduje się na liście życzeń Brendana Rodgersa. Transfer byłby korzystny zarówno dla "The Reds" jak i dla defensora. W Barcelonie, Adriano jest tylko zmiennikiem i nie jest tajemnicą, że chciałby zmienić otoczenie, aby grać więcej.

Brazylijczyk jest bardzo wszechstronnym piłkarzem, dlatego "Duma Katalonii" nie chętnie podejmuje dyskusje o jego sprzedaży. Były piłkarz Sevilli FC może grać na każdej pozycji w obronie oraz na bokach w pomocy. Zawodnik o takich umiejętnościach z pewnością przydałby się na Anfield Road.

Przeszkodą w transakcji może okazać się zakaz transferowy, który obowiązuje Barcelony. W przypadku straty Adriano, Katalończycy nie mogliby sprowadzić nikogo na jego miejsce przed zimowym okienkiem w 2016 roku.

Adriano gra na Camp Nou od 2010 roku. Brazylijczyk trafił do Barcelony z Sevilli. 30-latek ma na koncie 17 występów w reprezentacji "Canarinhos".  

Reklama

Kamil Kania

Reklama

Reklama

Reklama