Reklama

Reklama

Lepistoe zajmie się Małyszem

Zarządu Polskiego Związku Narciarskiego, na posiedzeniu, które odbyło się 16 kwietnia Krakowie zatwierdził składy kadr szkoleniowych na sezon 2009/2010.

Hannu Lepistoe został indywidualnym trenerem Adama Małysza. Finowi będzie pomagał w roli asystenta Robert Mateja.

Szkoleniowcem pozostałych skoczków będzie nadal Łukasz Kruczek, który będzie miał dwóch pomocników: Zbigniewa Klimowskiego i Piotra Fijasa.

Składy kadr Polskiego Związku Narciarskiego na sezon 2009/2010

Kadra A skoczków narciarskich na sezon 2009/2010.

Zawodnicy:

Adam Małysz

Sztab szkoleniowy:

Hannu Lepistoe - indywidualny trener Adama Małysza

Robert Mateja - asystent trenera

Maciej Maciusiak - serwismen

Reklama

Zawodnicy:

Marcin Bachleda

Stefan Hula

Maciej Kot

Krzysztof Miętus

Łukasz Rutkowski

Kamil Stoch

Rafał Śliż

Piotr Żyła

Sztab szkoleniowy:

Łukasz Kruczek - trener główny

Zbigniew Klimowski - I asystent trenera

Piotr Fijas - II asystent trenera

Rafał Kot - fizjoterapeuta

Grzegorz Sobczyk - serwismen

Jerzy Żołądź - fizjolog

Kamil Wódka - psycholog

Aleksander Winiarski - lekarz grupy

Piotr Krężałek - biomechanik

Kadra młodzieżowa - skoki narciarskie - sezon 2009/2010

Zawodnicy:

Jakub Kot

Dawid Kubacki

Grzegorz Miętus

Klemens Murańka

Kamil Skrobot

Jędrzej Ścisłowski

Andrzej Zapotoczny

Sztab szkoleniowy:

Adam Celej - trener główny

Wojciech Topór - asystent trenera

Maciej Mroczkowski - serwismen

Michał Obtułowicz - fizjoterapeuta

Krzysztof Sobański - trener współpracujący

Aleksander Winiarski - lekarz grupy

Kadra A w biegach narciarskich na sezon 2009/2010

Zawodnicy:

Justyna Kowalczyk

Sztab szkoleniowy:

Aleksander Wierietielny - trener główny

Ulf Olsson - serwismen

Rafał Węgrzyn - serwismen

Mateusz Nuciak - serwismen

Paweł Brandyt - fizjoterapeuta

Kadra A-mix w biegach narciarskich na sezon 2009/2010

Zawodnicy:

Sylwia Jaśkowiec

Kornelia Marek

Paulina Maciuszek

Martyna Galewicz

Janusz Krężelok

Maciej Kreczmer

Mariusz Michałek

Sztab szkoleniowy:

Wiesław Cempa - trener główny

Andrzej Michałek - serwismen

Witalij Trypolski - fizjoterapeuta

Paweł Fundanicz - serwismen

Stanisław Szymanik - lekarz grupy

Andrzej Klusiewicz - fizjolog

Kadra młodzieżowa w biegach narciarskich na sezon 2009/2010

Zawodnicy:

Marcelina Marcisz

Ewelina Marcisz

Magdalena Kozielska

Justyna Mordarska

Anna Słowiok

Krzysztof Stec

Maciej Staręga

Sebastian Gazurek

Mateusz Ligocki

Michał Wróblewski

Marcin Rzeszutko

Sztab szkoleniowy:

Jan Klimko - trener główny

Urszula Migdał - I asystent trenera

Adam Kwak - fizjoterapeuta

Mariusz Hluchnik - serwismen

Stanisław Ptak - lekarz grupy

Andrzej Klusiewicz - fizjolog

Kadra A kobiet w narciarstwie alpejskim na sezon 2009/2010

Zawodnicy:

Katarzyna Karasińska

Aleksandra Kluś

Agnieszka Gąsienica-Daniel

Dorota Kaczmarek

Sztab szkoleniowy:

Livio Magoni - trener główny

Jan Bisaga - I asystent trenera

Piotr Wądołowski - II asystent trenera

Łukasz Cierpich - fizjoterapeuta

Barbara Frączek - dietetyk grupy

Jerzy Witowski - serwismen

Stanisław Szymanik - lekarz grupy

Kadra młodzieżowa mężczyzn w narciarstwie alpejskim na sezon 2009/2010

Zawodnicy:

Maciej Bydliński

Jakub Ilewicz

Michał Klusak

Kadra młodzieżowa w kombinacji norweskiej na sezon 2009/2010

Zawodnicy:

Marcin Mąka

Andrzej Zarycki

Artur Broda

Tomasz Pochwała

Paweł Słowiok

Adam Cieślar

Andrzej Gąsienica

Sztab szkoleniowy:

Jakub Michalczuk - trener główny

Piotr Śliwka - I asystent trenera

Zbigniew Kaczmarczyk - trener współpracujący

Daniel Bachleda - serwisman

Dominik Wrotniak - fizjoterapeuta

Andrzej Klusiewicz - fizjolog

Robert Orłowski - suplementacja

Stanisław Ptak - lekarz

Jan Szturc - trener współpracujący

Kadra w skicrossie na sezon 2009/2010

Zawodnicy:

Karolina Riemen

Marcin Orłowski

Wojciech Zagórski

Sztab szkoleniowy:

Mateusz Herda - trener główny

Przemysław Buczyński - asystent

Bartłomiej Wądrzyk - serwismen/tester

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL