Reklama

Reklama

Leo zabierze ich nad Bosfor

Podobnie jak w ubiegłym roku, reprezentacja Polski wyjedzie w grudniu na tygodniowe zgrupowanie do Turcji. Leo Beenhakker zabierze tam wyróżniających się piłkarzy z polskiej Ekstraklasy i 1. ligi. Miesiąc wcześniej (19.11) "pierwszy garnitur" reprezentacji zmierzy się w Dublinie z Irlandią.

- Nie będzie długiego zgrupowania przed tym meczem. Najprawdopodobniej piłkarze i sztab trenerski spotkają w poniedziałek 17 listopada w Dublinie, gdzie wieczorem odbędzie się jeden trening. We wtorek w porze meczu piłkarze będą trenowali drugi raz i po zakończeniu środowego spotkania nastąpi rozjazd do klubów - poinformowała ASInfo rzecznik prasowy reprezentacji Marta Alf. Powołania na towarzyskie spotkanie z Irlandią Leo Beenhaker ogłosi do 5 listopada.

Dla zawodników z lig zagranicznych, którzy grali w eliminacjach do MŚ, będzie to ostatnie w tym roku spotkanie z Leo Beenhakkerem. Na grudniowe zgrupowanie do Turcji selekcjoner zamierza zabrać - podobnie jak rok temu - wyróżniających się zawodników z Ekstraklasy i 1. ligi.

Reklama

Zgrupowanie rozpocznie się w poniedziałek 8 grudnia w Antalyi i potrwa do niedzieli. W sobotę (13.12) piłkarze rozegrają kontrolny mecz, jednak na razie nie wiadomo z jakim przeciwnikiem. Jak udało się dowiedzieć agencji ASInfo, będzie to rywal "pokroju Litwy, Łotwy lub Czarnogóry".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama