Reklama

Reklama

Leo: Szykujemy się do wakacji

- Przegraliśmy z zespołem, który przygotowuje się do ważnego turnieju, a po nas było widać, że jesteśmy na końcu sezonu i przygotowujemy się do wakacji - powiedział trener reprezentacji Polski Leo Beenhakker po przegranym meczu towarzyskim z RPA 0:1.

ZOBACZ JAK BIAŁO-CZERWONI DALI SIĘ OGRAĆ RPA!

Reklama

- Staraliśmy się na boisku robić to, co ćwiczyliśmy przez tych kilka dni w Kapsztadzie. Robiliśmy co mogliśmy, ale było widać, że w tym składzie nie graliśmy wielu spotkań. Zabrakło głównie równowagi między poszczególnymi formacjami, ale spodziewaliśmy się tego, bo przecież nie mieliśmy do dyspozycji wielu kontuzjowanych piłkarzy - przyznał selekcjoner reprezentacji Polski, Leo Beenhakker.

- Nie szukam żadnego wytłumaczenia, bo trener nie powinien tak się zachowywać. Jednak rzeczywistość jest taka, że z kadry z eliminacji do Mistrzostw Świata zabrakło wielu kluczowych zawodników. Myślę, że ten mecz doda doświadczenia piłkarzom, które może zaprocentować w eliminacjach. Przegraliśmy z zespołem, który przygotowuje się do ważnego turnieju, a po nas było widać, że jesteśmy na końcu sezonu i przygotowujemy się do wakacji - dodał holenderski szkoleniowiec.

WOŁOWSKI: PORAŻKA BEZ STYLU I NADZIEI

Dowiedz się więcej na temat: beenhakker | leo beenhakker | RPA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama