Reklama

Reklama

"Lechici" udali się do Moskwy

W środę bardzo wczesnym rankiem piłkarze wicelidera naszej ekstraklasy poznańskiego Lecha udali się do Moskwy. Tam w czwartek zmierzą się w swoim drugim spotkaniu fazy grupowej Pucharu UEFA z miejscowym CSKA. Pobyt ekipy ze stolicy Wielkopolski jest bardzo krótki, ale plan wypełniony po brzegi.

- W Rosji wylądujemy około 12:45 miejscowego czasu. Następnie jak najszybciej będziemy chcieli udać się do hotelu, gdzie w planie jest rozlokowanie oraz wspólny posiłek. Potem nastąpi chwila oddechu. Później udamy się na trening na miejscowym stadionie (godzina 16:45). Zajęcia będą trwały około 60 -75 minut. Po nich udamy się do hotelu, gdzie zjemy kolację. Ową kolacją zakończymy swój pierwszy dzień pobytu - informuje Łukasz Molik, kierownik "Kolejorza"

Reklama

- Dzień meczu rozpocznie się dla nas śniadaniem (godzina 9:00). Następnie wszyscy udamy się na krótki spacer po Moskwie, który ma zrelaksować zawodników, odprężyć. Po powrocie do hotelu zjemy obiad. Następnie chłopaki dostaną chwilę wolnego na wypoczynek. Potem króciutka odprawa i wyjazd na mecz - dodaje kierownik poznańskiej drużyny.

Lech do Poznania powróci tuż po zakończeniu spotkania. Przylot zawodników i całej reszty ekipy planowany jest na piątkowe godziny wczesnoporanne.

Dowiedz się więcej na temat: uda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje