Reklama

Reklama

Lang: Pobiliśmy rekord oglądalności

- Jestem bardzo zadowolony z przebiegu 62. Tour de Pologne, szczególnie biorąc pod uwagę ilość publiczności na trasie i oglądalność telewizyjną, którą mieliśmy bardzo dużą - posumował zakończony w niedzielę wyścig Czesław Lang, jego organizator.

- W tym roku chyba pobiliśmy rekord, ponad milion ludzi oglądało Tour de Pologne na żywo. Cieszę się, że impreza, którą robimy dla szerokiej publiczności spotyka się z takim odzewem - dodał.

Lang jest także zadowolony ze sportowej strony Tour de Pologne. - Mieliśmy wszystko to, co mają wielkie wyścigi. Mieliśmy piękne finisze na etapach płaskich, dramaturgię ucieczek, które nie dojeżdżały do mety, i fantastyczne etapy w górach, gdzie do końca czekaliśmy na zwycięzcę. Bardzo dobrze pojechali też Polacy. Ósme miejsce Marka Rutkiewicza (Intel Action) w klasyfikacji generalnej znaczy więcej niż czwarte przed rokiem. Rutkiewicz pokazał, że warto w niego inwestować i że przyszłość może należeć do niego. In plus zaskoczyła mnie także postawa zawodników Rabobanku. Byli świetnie przygotowani i świetnie pojechali - stwierdził dyrektor Tour de Pologne.

Reklama

Lang myśli już o przyszłorocznym Tour de Pologne. - Przygotowujemy nową trasę wyścigu. Będziemy startować w Warszawie, co już nie jest tajemnicą, a będziemy chcieli skończyć w górach, tylko jeszcze nie wiemy w jakich - powiedział.

Paweł Pieprzyca, Andrzej Łukaszewicz; Karpacz

Relacje wideo na żywo można śledzić na portalu INTERIA.PL, a relacje radiowe w RMF FM.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy