Reklama

Reklama

Kuttin miło zaskoczony

Adam Małysz wspólnie z kolegami z kadry rozpoczął przygotowania do nowego sezonu. Pierwsze skoki zawodnicy oddali na średniej Krokwi w Zakopanem.

- To dopiero wstęp do ciężkiej pracy - powiedział w "Przeglądzie Sportowym" trener reprezentacji Polski Heinz Kuttin.

- Chłopcy skaczą na obiekcie K-85. Przyznam szczerze, że jestem bardzo mile zaskoczony tym, co prezentują. Adam skacze daleko i płynnie - dodał Austriak.

- Chyba wszyscy pamiętają kłopoty Adama z ubiegłego sezonu, kiedy na rozbiegu był zdecydowanie wolniejszy od rywali. To zależy w dużym stopniu od pozycji dojazdowej. W związku z tym, że o stronę techniczną Adama jestem spokojny, dlatego też skupiamy się na pozycji dojazdowej. Adam, podobnie jak jego koledzy, skacze na specjalnych nartach przygotowanych do ceramicznych rozbiegów. Nieco różnią się od tych, na których zawodnicy startują zimą. Technika jednak pozostaje ta sama - stwierdził Kuttin.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy