Reklama

Reklama

Kuszczak: Jestem w wyśmienitej formie!

- Zrobiłem wszystko co mogłem. Grałem przez prawie cały sezon w Premiership, jestem w wyśmienitej formie, pracowałem solidnie na zgrupowaniu kadry i czekam na bilet na mundial - powiedział po meczu z Wyspami Owczymi Tomasz Kuszczak.

Bramkarz West Bromwich Albion nie miał za wiele pracy, podczas meczu we Wronkach, ale kilka razy musiał interweniować. - Jak ktoś chciał zobaczyć, w jakiej jestem dyspozycji, to mógł obejrzeć chociażby ostatni mecz Everton - West Bromwich, w którym rywale strzelali 20 razy, czyli prawie jak na treningu - śmiał się Kuszczak. - Cały sezon miałem pod napięciem. Broniliśmy się przed spadkiem. Radziłem sobie wyśmienicie z tymi obciążeniami, każdy mecz był przy pełnych trybunach, więc nie boję się wielkiej publiczności.

Reklama

Kuszczak mocno wierzy, że jego nazwisko w poniedziałek wieczorek znajdzie się na liście Pawła Janasa, mimo iż wielu fachowców więcej szans na wyjazd do Niemiec daje Wojciechowi Kowalewskiemu.

- Nie wiem, dlaczego taka jest fama, dlaczego moje szanse były takie niskie, ale wierzę, że nastąpiła zmiana i pojadę na te mistrzostwa. Kocham grę w piłkę i kocham reprezentację - zakończył bramkarz z Premier League.

Zobacz galerię zdjęć z meczu Polska - Wyspy Owcze

Witold Cebulewski, Andrzej Łukaszewicz - Wronki

Dowiedz się więcej na temat: bramkarz | kuszczak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje