Reklama

Reklama

Kuszczak dostanie szansę

Tomasz Kuszczak i Ben Foster. Ten duet zabrał na tournee do RPA trener Manchesteru United, Alex Ferguson. Polak otrzyma szansę pokazania się na kontynencie afrykańskim, podobnie jak jego konkurent do składu.

"Ben jest już zdrowy. Ostatnio miał wesele siostry, więc nie mógł zagrać przeciw Aberdeen. Teraz jest gotów do gry. Właśnie on i Tomasz Kuszczak wezmą na siebie odpowiedzialność za obsadę bramki w Południowej Afryce" przyznał sir Alex Ferguson.

"Ben to fantastyczny talent" - dodał Szkot.

Co z Edwinem Van der Sarem? Holender nie musi się zbytnio martwić o miejsce w składzie. Mówi się, że ma zapewniony ostatni rok gry w Man United, zanim zakończy karierę.

Reklama

Ferguson ma również nadzieję, że do gry na wysokim poziomie wróci wielokrotny kapitan zespołu, Gary Neville. Obrońca przez niemal 18 miesięcy zmagał się z pasmem różnych kontuzji. W zeszłym sezonie pojawił się na boisku tylko raz.

Neville musi teraz odbudować formę i pokazać, że jest lepszy niż grający ostatnio na prawej obronie Wes Brown.

"To ważne chwile dla Garry'ego. Ostatnio zagrał 45 minut w sparingu i poszło mu nieźle. Ważne, że nie opuścił żadnego treningu od kwietnia, gdy wrócił do zajęć" - podkreślał menedżer "Diabłów".

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL