Reklama

Reklama

Kuba o transferze do Liverpoolu

Jakub Błaszczykowski powoli wyrasta na jedną z największych gwiazd niemieckiej Bundesligi. Popularny "Kuba" strzelił ostatnio piękną bramkę Bayernowi Monachium i to on coraz częściej decyduje o obliczu drużyny z Dortmundu.

"Nasza gra wygląda dobrze, ale żeby wygrać z Bayernem Monachium, musimy grać jeszcze lepiej. Myślę, że to kwestia czasu, kiedy w drużynie wszystko zaskoczy" - powiedział na antenie nSport Kuba Błaszczykowski.

"Z moim zdrowiem jest wszystko w porządku. Nie chcę wywoływać wilka z lasu, bo czuję się świetnie i nic mi nie dolega" - dodał były gracz Wisły Kraków.

Kilka dni temu głośno mówiło się o transferze Kuby do słynnego Liverpoolu. Sam zainteresowany wyjaśnił całą sprawę: "Zazwyczaj jest tak, że ja o wszystkim dowiaduję się jako ostatni" - powiedział ze śmiechem Błaszczykowski.

Reklama

" Tak naprawdę o sprawie z Liverpoolem dowiedziałem się z internetu. Nie miałem żadnych informacji na temat domniemanego zainteresowania ze strony Anglików, tak więc chyba nic nie było na rzeczy. Bardzo dobrze czuję się w Borussi i niczego nie chcę zmieniać - zakończył Kuba.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama