Kto powstrzyma Barcelonę?

Barcelona kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Tym razem podopieczni Josepa Guardioli pokonali w wyjazdowym meczu Recreativo Huelva 2:0. Gole strzeliali argentyński napastnik, Lionel Messi oraz Malijczyk Seydou Keita. To już dziewiąte zwycięstwo Barcy z rzędu!

Spotkanie to zakończyło 11 kolejkę Primera Division. Barcelona umocniła się na pozycji lidera tabeli. Nad drugim w tabeli Villareal ma 3 punkty przewagi.

Pierwszą bramkę tego spotkania zdobył znajdujący się ostatnio w świetnej formie, Lionel Messi. Argentyńczyk w 51 minucie trafił do siatki Riesgo, po rozegraniu rzutu wolnego z Xavim.

Na 2:0 podwyższył wprowadzony po przerwie Seydou Keita, który dobił strzał Samuela Eto'o.

Po tym meczu Barcelona podwyższyła do dziewięciu swoją serię kolejnych zwycięstw. Zdobyła w tym czasie 35 goli.

Recreativo - Barcelona 0:2 (0:0)