Reklama

Reklama

Ksiądz Jacek Stryczek: Idea, która płynie od sportowców, bardzo nam odpowiada

- Sama idea, która płynie od sportowców bardzo nam odpowiada, ponieważ nie chcieliśmy tą pomocą pozbawić ludzi inicjatywy. Raczej chcieliśmy ich zmotywować do walki - powiedział ksiądz Jacek Stryczek inicjator akcji "Szlachetna Paczka".

- Od początku byłem przekonany, że każdy powinien walczyć o przetrwanie. Ja jestem sportowcem z ducha i nieustannie walczę, pokonuję swoje ograniczenia, czy bariery. Próbuje to przekazać innym ludziom - podkreślił ksiądz Jacek Stryczek.

- "Szlachetna Paczka" jest wymyślona dla ludzi, którzy mają mało czasu, są zajęci, a chcieliby pomagać. Nie wiedzą komu i nie wiedzą jak, żeby to było dobrej jakości. Sportowcy też należą do osób bardzo zajętych i jakby naturalnie weszli do "Szlachetnej Paczki" - dodał.

Tradycyjnie do akcji przyłączyło się wielu sportowców m.in. siostry Agnieszka i Urszula Radwańskie, Anita Włodarczyk, Tomasz Majewski, Kamil Stoch, reprezentacja Polski w piłce nożnej.

Reklama


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy