Reklama

Reklama

Kraków dla Beaty - impreza charytatywna w Rotundzie

W sobotę 7 września w krakowskim klubie Rotunda (ul. Oleandry 1) odbędzie się impreza charytatywna, z której dochód zasili konto wracającej do zdrowia po feralnym wypadku Beaty Jałochy.

O Beacie pisaliśmy przed trzema miesiącami. Przypomnijmy: w sobotę 18 maja ta 28-letnia fizjoterapeutka i instruktorka fitness była w drodze do pacjentki, kiedy z siódmego piętra bloku przy ul. Grójeckiej w Warszawie spadł na nią samobójca łamiąc jej kręgosłup. Mężczyzna zginął na miejscu. Beata w ciężkim stanie trafiła do szpitala.

Rodzina i przyjaciele poszkodowanej dziewczyny przez całe lato organizowali zbiórkę środków na leczenie i rehabilitację. Najbliższa okazja do wsparcia konta Beaty nadarzy się już w sobotę, w jej rodzinnym Krakowie (jest absolwentką II Liceum Ogólnokształcącego i krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego).

Reklama

Impreza w popularnym klubie Rotunda składać się będzie z trzech części:

9.00 - 12.00: Maraton Fitness prowadzony przez instruktorów z krakowskich klubów (Team Fitness, Platinium Fitness oraz Fitness &Wellness Azik), gościem specjalnym będzie mistrz świata w kulturystyce Łukasz Kaźmierczak.

14.00-18.00: Warsztaty i animacje dla dzieci, pokazy na scenie (szermierka, taniec brzucha, taekwondo, akrobacje, show na rolkach i wiele innych), licytacja gadżetów oraz możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród.

20:00 - 23.00: Koncerty - Klaudia Gawor (finalistka X Factor), The Dolls oraz DETOX.

Podczas licytacji nie zabraknie wątków sportowych. Będzie można zdobyć m.in. podwójne zaproszenie VIP na mecz Wisła Kraków - Lechia Gdańsk (24.09), koszulkę Justyny Kowalczyk z tegorocznego Tour de Ski z autografem, koszulkę Agnieszki Radwańskiej z autografem, złoty medal byłej koszykarki Wisły Can-Pack Kraków Anny Wielebnowskiej z sezonu 2007/2008, a także zdjęcia z autografami najlepszych polskich skoczków narciarskich, w tym Adama Małysza i Kamila Stocha.

- Ciężko sobie wyobrazić, że osoba, której całym życiem zawodowym i prywatnym była aktywność fizyczna oraz rehabilitacja ludzi z uszkodzeniami kręgosłupa, teraz sama potrzebuje tego typu pomocy. Jeśli uda się uzbierać potrzebne środki, Beatę czeka długa rehabilitacja w kraju i za granicą. Trzymamy kciuki, by po sobotniej imprezie w Krakowie wizja powrotu do zdrowia naszej koleżanki nabrała tempa - mówi Barbara Stefańczyk, koleżanka Beaty i organizatorka imprezy.

DJ

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy