Reklama

Reklama

Konkurs "All Star Volley"

Siatkarskie legendy zagrają w charytatywnym meczu All-Star Volley. Transmisja 16 czerwca od 19.30 w Eurosporcie 2 i Eurosport Playerze. Weź udział w naszym konkursie i wygraj bilety na mecz oraz okazjonalne koszulki!

Jak zobaczyć największe polskie i światowe legendy siatkówki w jednym miejscu? Wystarczy włączyć Eurosport 2 lub Eurosport Player 16 czerwca o godzinie 19:30 i obejrzeć mecz All-Star Volley. W Atlas Arenie w Łodzi po obu stronach siatki pojawią się zawodnicy, którzy zdobyli niezliczone medale igrzysk olimpijskich, mistrzostw świata czy Ligi Światowej.

Na boisku pojawią się m.in. polskie gwiazdy: Paweł Zagumny, Michał Winiarski, Karol Kłos, Zbigniew Bartman, Piotr Gruszka, Grzegorz Szymański, czy Ryszard Bosek. W drużynie "reszty świata" wystąpią kolejne legendy: Brazylijczyk Giba, Serb Vladimir Grbić, Rosjanin Siergiej Tietiuchin, czy Włosi Andrea Zorzi i Samuele Papi oraz kolejny były reprezentant Canarinhos Mauricio Lima. Trenerem siatkarskiej drużyny gwiazd wszech czasów będzie Władimir Alekno.

Reklama

Dla naszych użytkowników mamy atrakcyjne nagrody (trzy zestawy):

- bilet VIP dla dwóch osób na mecz "All Star Volley", który odbędzie się 16 czerwca 2018 roku w Łodzi (Atlas Arena) o godzinie 16:00

- dwie koszulki na wzór koszulek zawodników All Star Volley i z własnym nadrukiem

Żeby je wygrać, trzeba tylko odpowiedzieć na pytanie: Któremu zawodnikowi w meczu "All Star Volley" kibicujesz najbardziej i dlaczego?

Odpowiedzi należy przesyłać na adres: sport-konkurs@firma.interia.pl, podając imię i nazwisko, adres oraz numer telefonu.

Wysyłając odpowiedź proszę dołączyć następujący dopisek: Akceptuję regulamin konkursu " All Star Volley"  i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na warunkach określonych w regulaminie w celu przeprowadzenia konkursu przez Grupa INTERIA.PL sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie, Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków, jako administratora danych osobowych. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne dla uczestnictwa w Konkursie. Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania".

Konkurs trwa od 14 czerwca 2018 roku od godziny 14:00 do godziny 12:00 15 czerwca.

Rozwiązaliśmy nasz konkurs i laureatami zostali:

 • Pani Justyna z Kutna
 • Pani Weronika z Malcanowa
 • Pan Marcin z Kutna


Informacja prawna

 • Administrator danych dla celów organizacji konkursu: Grupa Interia.pl sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie, os. Teatralne 9a więcej »
 • Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: IOD@firma.interia.pl więcej »
 • Cel oraz podstawa przetwarzania danych: zgoda na uczestnictwo w konkursie organizowanym przez administratora danych oraz ich przetwarzanie na warunkach wskazanych w regulaminie konkursu
 • Informacje o dobrowolności podania danych: podanie danych osobowych przez uczestników jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do uczestnictwa w konkursie, w tym weryfikacji przez administratora danych, czy uczestnik spełnia warunki udziału w konkursie oraz do jego przeprowadzenia zgodnie z regulaminem konkursu
 • Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych: każdy uczestnik ma prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych i rezygnację z uczestnictwa w konkursie, co jednak nie będzie równoznaczne z tym, że przetwarzanie danych do czasu wycofania zgody było niezgodne z prawem
 • Odbiorcy danych: dane mogą zostać przekazane podmiotom dokonujących na zlecenie administratora danych czynności związanych z organizacją konkursu (np. wysyłka nagród)
 • Okres przechowywania danych: dane uczestników konkursu będą przetwarzane przez okres trwania konkursu, a następnie, poza danymi zwycięzców konkursu, zostaną poddane anonimizacji; dane zwycięzców konkursu będą przetwarzane po zakończeniu konkursu w celach ewentualnego wykonywania licencji udzielonej zgodnie z regulaminem konkursu, w prawnie uzasadnionych interesach administratora danych (dochodzenia roszczeń do czasu ich przedawnienia) oraz do momentu wygaśnięcia obowiązku przechowywania danych wynikającego z przepisów prawa (podatkowego i rachunkowości)
 • Prawa podmiotu danych: prawo dostępu, poprawiania lub żądania usunięcia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także inne prawa, których opis znajduje się tutaj.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL