Reklama

Reklama

Kliczko: Adamek jest świetny, ale i tak go znokautuję

Witalij Kliczko powiedział, że jest pełen uznania dla Tomasza Adamka, którego uważa za najlepszego, obok braci Kliczko, boksera wagi ciężkiej. Ukrainiec powiedział jednak, że zamierza znokautować Polaka w zaplanowanej na 10 września walce.

Już 10 września we Wrocławiu rękawice skrzyżują ze sobą mistrz świata wagi ciężkiej organizacji WBC Witalij Kliczko i Tomasz Adamek. Ukrainiec na środowej konferencji prasowej w austriackim Going powiedział, że jest pełen szacunku dla Adamka, ale nie obawia się walki z Polakiem.

- Chcę podkreślić, że Adamek jest obok braci Kliczko najlepszym obecnie bokserem wagi ciężkiej na świecie. Jest bardzo szybki, znakomicie reaguje na wydarzenia w ringu i bez wątpienia będzie trudnym rywalem, ale mnie również trudno jest pokonać - powiedział Kliczko.

Reklama

- Każdy chce się dowiedzieć, jaka jest moja strategia na walkę z Tomaszem. Razem z trenerem Fritzem Sdunkiem opracowaliśmy już plan A i plan B... Jestem przekonany, że Adamek również ma przygotowany plan na to, jak mnie pokonać. Zobaczymy, czyja strategia będzie lepsza - dodał Ukrainiec.

- Polak to wspaniały zawodnik, jak już wspomniałem jeden z czołowych zawodników wagi ciężkiej, ale jestem na nim skupiony w stu procentach i 10 września we Wrocławiu zamierzam go znokautować - zakończył Kliczko.

Zobacz wypowiedź Witalija Kliczki:

Wywiad z Witalijem Kliczką:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje