Reklama

Reklama

Kibicuj ze Sport.Interia.pl!

Serwis Sport Interia gotowy na najważniejsze imprezy w tym roku. Od walki tenisistów i tenisistek na kortach Rolanda Garrosa, przez zmagania reprezentacji Polski na Euro 2020 czy rywalizację naszych zawodników na igrzyskach olimpijskich w Tokio, aż po finały siatkarskich mistrzów Europy, w których "Biało-Czerwonych" poprowadzi Wilfredo Leon. Będzie on też promował rosnącą w siłę sportową odsłonę Interii. Kibicuj z nami przez całe wakacje!

Nadchodzące miesiące zapowiadają się niezwykle intensywnie dla wszystkich sportowych kibiców. Jeszcze w maju, kiedy na korty Rolanda Garrosa wyjdzie Iga Świątek, zaczną się dla wszystkich polskich fanów wielkie emocje. To będzie jednak dopiero preludium do tego, co czeka nas w kolejnych miesiącach!


Euro 2020 i igrzyska w Tokio już niebawem! 

Już w czerwcu rozpoczną się finały Euro 2020, w których trzymamy kciuki za prowadzoną przez Paulo Sousę reprezentację Polski. Robert Lewandowski i spółka będą starali się nie tylko przejść fazę grupową, ale i nawiązać do osiągnięcia drużyny prowadzonej przez Adama Nawałkę, która przed pięcioma laty w dramatycznych okolicznościach odpadła dopiero w ćwierćfinale. Teraz "Biało-Czerwonych" czeka wielkie wyzwanie, bo kadra ma swoje problemy i wielu fanów niepokoi się o to, jak sobie poradzi. Na miejscu będzie oczywiście ekipa Sport.Interia.pl. Korespondentami serwisu z aren Euro 2020 będą: Michał Białoński, Sebastian Staszewski i Dariusz Wołowski.

Reklama

Niemal od razu po zakończeniu Euro 2020 czekają nas emocje związane z igrzyskami w Tokio. Na to wielkie święto sportu wyjątkowo musieliśmy czekać aż pięć lat, z powodu pandemii koronawirusa. Przez to fani, ale i sami sportowcy, są wręcz wygłodniali rywalizacji, dlatego już teraz można z góry założyć, że czekają nas, nawet mimo panujących w Japonii obostrzeń, igrzyska pełne wrażeń, rekordów i emocji. W Tokio również nie zabraknie korespondentów Sport.Interia.pl, którzy będą dostarczać najświeższych informacji ze wszystkich sportowych aren.

Kurz po olimpijskich zmaganiach nie zdąży jeszcze opaść, a już czeka nas kolejna wielka impreza. I to w naszym kraju! Dokładnie 1 września ruszają bowiem siatkarskie mistrzostwa Europy, które Polska zorganizuje wraz z Czechami, Estonią i Finlandią. Reprezentacja naszego kraju, w której prym wiedzie Wilfredo Leon, będzie walczyć o złoty medal. Podczas ostatnich mistrzostw "Biało-Czerwoni" stanęli na najniższym stopniu podium, ale teraz apetyty są dużo większe. Dziennikarze Sport.Interia.pl będą prosto z hali informować o przebiegu całej rywalizacji.

Kibicuj z Wilfredo Leonem

Polski siatkarz o kubańskich korzeniach będzie towarzyszył nam zresztą nie tylko podczas siatkarskich mistrzostw Europy, ale i przez całe lato! Wilfredo Leon będzie bowiem twarzą serwisu Sport.Interia.pl.

  - Udział gwiazdy formatu Wilfredo Leona w kampanii Sport.Interia.pl jest najlepszą ilustracją zmian zachodzących w naszym serwisie. Podobnie jak naszego najlepszego siatkarza cechują nas profesjonalizm, pasja, rzetelność i wielkie zaangażowanie. Właśnie na bazie tych wartości chcemy stworzyć najlepszy na polskim rynku serwis sportowy - mówi Michał Białoński, dyrektor serwisu Sport Interia.

To jednak nie koniec niespodzianek, przygotowywanych przez serwis Sport.Interia.pl. Niebawem wystartuje codzienne studio poświęcone w całości Mistrzostwom Europy 2020. Program będzie miał formę spotkań na żywo z gośćmi ze świata sportu, show biznesu i ekspertami. Jego prowadzącą będzie Paulina Czarnota-Bojarska, dziennikarka sportowa kanału Polsat Sport. Za realizację produkcji odpowiada Ipla.

Grupa Interia rozpoczynając współpracę z Grupą Polsat, znacząco poszerzyła redakcję Sport.Interia.pl. Pojawiło się w niej wielu uznanych na rynku dziennikarzy sportowych m.in. Dariusz Wołowski, Radosław Nawrot, Sebastian Staszewski, Paweł Czado, Dariusz Ostafiński i Bartosz Nosal. W serwisie nie brakuje również felietonów oraz materiałów wideo przygotowywanych przez gwiazdy stacji Polsat Sport m.in. Jerzego Mielewskiego, Pauliny Chylewskiej, Pauliny Czarnoty-Bojarskiej i Dariusza Dziekanowskiego. Obecnie serwis Sport.Interia.pl przygotowuje dla czytelników codziennie ponad 100 autorskich newsów m.in. ze świata piłki nożnej, siatkówki, sportów walki, tenisa, żużla, Formuły 1 i innych dyscyplin.

Nachodzące miesiące będą niezwykle intensywne i emocjonujące dla wszystkich fanów sportu. Nie będzie ani chwili na nudę.

Kibicuj z serwisem Sport.Interia.pl!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL