Reklama

Reklama

Kapitan kadry wraca do Polski

Kapitan reprezentacji Polski w koszykówce Adam Wójcik wraca do kraju. Jego dotychczasowy klub Orlandina Capo d'Orlando został wczoraj definitywnie wyrzucony z Serie A i polski skrzydłowy nie zamierza kontynuować swojej kariery we Włoszech.

Orlandina Capo d'Orlando ze względu na zaległości podatkowe zostało zdegradowane z Serie A. Mimo że prezes klubu ma zamiar odwołać się jeszcze do sądu powszechnego, to jednak nie zmienia faktu, iż Adam Wójcik postanowił opuścić słoneczną Italię.

"Na Sycylii już nic nowego się nie wydarzy. Wracam do Wrocławia. Z agentem zastanowimy się, co dalej. Trzeba będzie przemyśleć wszystkie możliwości. Trudno przewidywać, co zdarzy się, w najbliższych dniach. Może być tak, że przez kilka tygodni nic się nie będzie działo, a z drugiej strony nie wykluczam, że sytuacja odmieni się w jeden albo dwa dni. Różnie to bywa" - mówi w "Przeglądzie Sportowym" Wójcik.

Reklama

Niewykluczone, że nowym klubem Wójcika będzie Energia Czarni Słupsk.

"Jesteśmy zainteresowani panem Wójcikiem. Nie zapewnimy panu Adamowi kontraktu na włoską miarę, ale jesteśmy skłonni mu zaoferować przyzwoite warunki. Na pewno nie obrazimy pana Adama jakąś śmieszną kwotą" - powiedział Andrzej Twardowski, prezes Energi Czarnych.

Więcej w "Przeglądzie Sportowym".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama