Reklama

Reklama

Kamil Stoch i Stefan Hula zadowoleni

Kamil Stoch i Stefan Hula byli bardzo zadowoleni po sobotnim konkursie PŚ w skokach w Zakopanem. Obaj zdobyli punkty do klasyfikacji generalnej Pucharu Świata.

- Bardzo chciałem się pokazać przed naszą wspaniałą publicznością. Chcę to wyraźnie podkreślić, bo naprawdę polscy kibice fantastycznie dopingowali - powiedział zaraz po drugim skoku Stoch, który cieszy się ze wzrostu formy. - Mam nadzieję, że na tej ostatniej prostej do igrzysk uda mi się jeszcze ją poprawić. Dziś oba skoki technicznie były dobre, ale zabrakło w tym drugim trochę odległości, ale i tak jestem zadowolony z wyniku - stwierdził zawodnik LKS Poroniec, który ostatecznie zajął 15. pozycję.

Stefan Hula kwalifikując się do drugiej serii sprawił polskim kibicom miłą niespodziankę. Ostatecznie zajął 22. miejsce, ale cieszył się jakby był w pierwszej dziesiątce.

Reklama

- Bardzo się cieszę z tego skoku. Nie był on perfekcyjny, ale można powiedzieć, że był bardzo dobry. Do perfekcyjnego jeszcze trochę brakuje. Wciąż muszę eliminować błędy - powiedział Hula, który również pochwalił wspaniały doping kibiców. - Atmosfera na skoczni była wspaniała, naprawdę wszystko było OK - powiedział z uśmiechem.

Andrzej Łukaszewicz, Zakopane

Zobacz galerię zdjęć z sobotniego konkursu PŚ w Zakopanem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje