Reklama

Reklama

Kaiserslautern zainteresowane Arielem Borysiukiem

Menedżer Ariela Borysiuka Mariusz Piekarski potwierdził, że trwają rozmowy w sprawie pozyskania piłkarza przez Kaiserslautern. Przedstawiciele niemieckiego klubu są w drodze do Turcji, gdzie Legia Warszawa przebywa na zgrupowaniu.

"Potwierdzam poważne zainteresowanie ze strony Kaiserslautern. Niemiecki klub przesłał już ofertę do Legii. Natomiast przedstawiciele zespołu z Bundesligi są w drodze do Turcji, aby tam negocjować warunki kontraktu" - powiedział Piekarski.

Reklama

Jako pierwszy o zainteresowaniu zawodnikiem Legii niemieckiego klubu podał portal "Weszło.com". Według niego Kaiserslautern oferuje za Borysiuka blisko dwa miliony euro.

"Na ten temat trwają negocjacje" - dodał Piekarski.

Działacze Legii już jesienią nie ukrywali, że rozważą każdą atrakcyjną ofertę za 20-letniego pomocnika. Kwota ze sprzedaży pozwoliłaby im dokonać wzmocnień w formacji ofensywnej, która obecnie jest największą bolączką "Wojskowych".

"Słyszeliśmy o zainteresowaniu Arielem niemieckiego klubu, ale ostrożnie podchodzę do tych informacji. Mamy nadzieję, że nie odejdzie jeszcze w tym okienku transferowym" - powiedział Rafał Janas, asystent trenera Macieja Skorży.

W ostatni weekend w barwach Kaiserslautern zadebiutował Jakub Świerczok, który do niemieckiej drużyny przeszedł trzy tygodnie wcześniej z Polonii Bytom. Niemiecki zespół z dorobkiem 17 punktów zajmuje 16. miejsce w tabeli.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje