Reklama

Reklama

Kadra polskich skoczków przenosi się do Kuusamo

Kadra skoczków narciarskich prowadzona przez Łukasza Kruczka zakończy w poniedziałek zgrupowanie w Vuokatti. Potem zawodnicy przeniosą się do innej fińskiej miejscowości - Kuusamo.

"W niedzielę mieliśmy trochę lżejszy dzień, zawodnicy byli chyba zadowoleni z chwili wytchnienia. W poniedziałek rano czeka nas tutaj ostatni trening, po którym przeniesiemy się do Kuusamo, gdzie mamy w planie przebywać do czwartku" - powiedział PAP trener Łukasz Kruczek.

Zgrupowanie w Vuokatti przebiegało bez zakłóceń. Warunki pogodowe były niezłe, choć momentami zbyt silnie wiało. Małe problemy sprawiały tylko mocno wytarte i powybijane tory najazdowe, ale pomimo tego ich stan był do zaakceptowania.

W niedzielę zgrupowanie w Vuokatti zakończył Adam Małysz, który wraz z trenerem Hannu Lepistoe przeniósł się na olimpijską skocznię w Lillehammer.

Reklama

"Do kraju wracamy wieczorem 18 listopada. Po zakończeniu pobytu w Kuusamo zostanie ustalony skład na pierwsze zawody pucharowe. Ponownie do Finlandii wyjedziemy 24 listopada. Zawodnicy przyzwyczaili się już do śniegu, cel wyjazdu do Finlandii został osiągnięty" - dodał trener kadry.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje