Reklama

Reklama

Już blisko stu zawodników zgłosiło się na Diverse Downhill Contest

Do Pucharu Polski i Pucharu Burmistrza Wisły w Downhillu pozostały niecałe dwa tygodnie. Zapisy trwają, a na listach startowych widnieje już niemal setka zawodników.

Inauguracja tegorocznego cyklu zawodów pucharowych na Stożku zapowiada się emocjonująco. Wśród startujących nie zabraknie Sławka Łukasika, który w zeszłym roku w Wiśle zdobył tytuł mistrza Europy i na pewno po raz kolejny da swoim rywalom mocno popalić.

Można być pewnym, że 22 i 23 kwietnia emocji nie zabraknie. Wymagająca trasa, pierwsze punktowane ściganie w sezonie oraz najlepsi kibice zjazdów na rowerach ponownie sprawią, że po raz kolejny na Stożku będziemy świadkami niesamowitego sportowego widowiska. Jak zawsze podczas Diverse Downhill Contest odbędzie się także widowiskowy konkurs Monster Best Whip oraz konkursy dla fanów: na najlepiej kibicującą ekipę zawodów oraz Diverse Downhill Foto Contest.

Reklama

Diverse Downhill Contest coraz bliżej. Zapisy online do pierwszej w tym roku edycji zawodów Pucharu Polski trwają do 19 kwietnia. Zgłaszać można się TUTAJ

Regulamin zawodów wraz z kategoriami startowymi oraz harmonogramem znajduje się na oficjalnej stronie zawodów.

Moc sportowych wrażeń i dobre ściganie już w kolejny weekend. Nie może was zabraknąć - widzimy się w Wiśle 22 i 23 kwietnia!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL