Reklama

Reklama

Justyna Kowalczyk wypoczywa w Gdańsku z ukochanym

Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli wybrali się na wspólną wycieczkę do Gdańska. Sportowa para zaprezentowała się przed obiektywem aparatu z pięknymi uśmiechami na twarzach. Fani oprócz polubień, nie zapomnieli skomentować fotografii.

Utytułowana polska biegaczka narciarska po zakończeniu sportowej kariery jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Sportsmenka pomimo tego, że już nie ściga się na nartach na wynik, wciąż pozostaje bardzo aktywna i niemal nie ma u niej dnia bez sportu.

Reklama

Tym razem Justyna Kowalczyk postanowiła zmienić strój sportowy na nieco inną odzież i wybrać się z ukochanym na wycieczkę. Para sfotografowała się podczas spaceru uliczkami Gdańska ze słynnym zabytkowym żurawiem w tle.

Promienne uśmiechy to coś, co rzuca się w oczy fanom Kowalczyk. Ci nie zapomnieli zostawić serduszek pod zdjęciem oraz skomentować fotografii.

"I tak bez gór w tle? Jestem zszokowany" - napisał jeden z obserwujących.

Kowalczyk zaznaczyła, że jej życiowy partner Kacper Tekieli urodził się i wychował właśnie w Gdańsku.

Narzeczeni mieli pobrać się na wiosnę. Podobnie jednak jak większość planów innych ludzi, tak i prywatne zamierzenia mistrzyni storpedował koronawirus. Nowy termin ślubu złotej medalistki olimpijskiej z alpinistą nie jest publicznie znany.

AB

Dowiedz się więcej na temat: Justyna Kowalczyk | kacper tekieli

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje