Reklama

Reklama

Jose Mourinho otworzy luksusowy hotel w Portugalii

Jose Mourinho, trener piłkarzy Realu Madryt, otworzy we wrześniu w miejscowości Quinta do Lago w regionie Algarve na południu Portugalii, najbardziej luksusowy, sześciogwiazdkowy hotel w tym kraju.

Budowany od 2008 roku Conrad Palacio da Quinta Resort & SPA zostanie oddany do użytku z ponad dwuletnim poślizgiem. Zdaniem inwestorów, do opóźnień przyczynił się walnie kryzys gospodarczy, w którym pogrążony jest kraj.

Jose Mourinho, jeden z głównych udziałowców inwestycji, zapowiedział, że obiekt będzie "niezwykle luksusowy", oznaczony jako jedyny w Portugalii sześcioma gwiazdkami. Za spędzenie jednej nocy w prezydenckim apartamencie trzeba będzie zapłacić 3,5 tys. euro. W pozostałych 134 pokojach doba ma kosztować od 250 do 700 euro.

Reklama

Część nowego hotelu stanowić będą luksusowe apartamenty, z których 70 zostanie wystawionych na sprzedaż. Jeden z nich będzie należał do Mourinho. Wybór przez niego dystryktu Lagoa na lokalizację inwestycji nie był przypadkowy. W tych okolicach urodził się jego ojciec - Jose Felix Mourinho.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne