Reklama

Reklama

Jego dziewczyna to prostytutka

Jak donosi brytyjska gazeta "News of the World" skrzydłowy portugalskiej reprezentacji i Manchesteru United Cristiano Ronaldo spotyka się z prostytutką i dilerką kokainy, Brazylijką Fernandą Brags.

Najlepszy gracz Ligi Mistrzów sezonu 2007/08 nie ma szczęścia do kobiet. Najpierw rozstał się z Nereidą Gallardo, gdy dowiedział się, że spotyka się również z Sergio Ramosem. Potem widziano go z Letizią Filippi, ale gdy zaczęła publicznie mówić o jego łóżkowych fantazjach związek się rozpadł.

26-letnia Brags pracuje dla firmy Escort. By spotkać się z nią na noc, należy zapłacić 4000 franków. W cenie jest również próbka kokainy. Ronaldo widuje się z nią od lat, ale... za darmo. Dlatego nie wie, w jaki sposób Brazylijka zarabia pieniądze - przypuszcza brytyjski tabloid.

Reklama

"Jesteśmy naprawdę dobrymi przyjaciółmi" - powiedziała i na dowód pokazała wspólne zdjęcia, na których widać również innych graczy Manchesteru United Wayne'a Rooneya i Rio Ferdinanda. Sami piłkarze całej sprawy nie chcą komentować.

"News of the World" zdecydowało się nawet na prowokacje dziennikarską, aby potwierdzić pogłoski o brazylijskiej przyjaciółce Cristiano. Na filmiku nakręconym ukrytą kamerą widać jak Brags w towarzystwie blondwłosej piękności spotyka się z mężczyzną w hotelowym pokoju. Na stół wykłada woreczki z narkotykami, za które kasuje 120 funtów, a przy okazji pobiera "z góry" opłatę za seks z podstawionym przez gazetę "klientem". Za tę drugą usługę każe sobie zapłacić 460 funtów szterlingów.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL