Reklama

Reklama

Jeden sezon, a już trzy kluby

Rezerwowy środkowy reprezentacji Polski koszykarzy Paweł Mróz po raz trzeci w sezonie zmienił klub - tym razem jego wybór padł na Basket Kwidzyn. Basket, pod wodzą nowego trenera Andreja Urlepa, wygrał cztery mecze z rzędu.

24-letni Mróz nie ukrywa, że motywacją do zmiany klubu była możliwość pracy ze słoweńskim szkoleniowcem, który w poprzednich latach pięciokrotnie zdobywał MP (cztery razy ze Śląskiem, a raz z Anwilem).

Mający 214 cm wzrostu Mróz rozpoczynał sezon w Śląsku Wrocław, a po wycofaniu się zespołu z Wrocławia z ekstraklasy trafił do AZS Koszalin. Z akademikami miał ważny kontrakt do końca roku, ale mimo propozycji przedłużenia umowy wybrał ofertę Kwidzyna.

- Wybrałem Kwidzyn ze względu na trenera Urlepa. Na treningach nie jest lekko, ale wiedziałem, że tak będzie. Mam nadzieję, że ciężka praca przyniesie efekty. O występach w reprezentacji Polski i mistrzostwach Europy jeszcze nie myślę. Po prostu chcę się rozwijać i wiem, że trafiłem do dobrego trenera - powiedział Paweł Mróz.

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kwidzyn | kluby | mróz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje