Reklama

Reklama

Izu Ugonoh Sportowcem Grudnia 2015 w plebiscycie Interii i RMF FM

Izu Ugonoh - to on Waszym zdaniem zasłużył na miano Sportowca Grudnia 2015 w plebiscycie Interii i RMF FM! Walka o ten zaszczytny tytuł była bardzo zacięta. Izu Ugonoh wyprzedził o zaledwie pięć procent Karolinę Kowalkiewicz.

Użytkownicy Interii i słuchacze radia RMF FM docenili za miesiąc grudzień przedstawicieli sportów walki. Izu Ugonoh jest wschodzącą gwiazdą wagi ciężkiej. Czarnoskóry Polak podbija "królewską" kategorię w znakomitym stylu. Trzy ostatnie swoje walki wygrał przez nokaut! Eksperci i byłe gwiazdy wagi ciężki wróżą mu świetlaną przyszłość. Jeśli jego kariera nadal będzie rozwijać się w tak zawrotnym tempie, to kto wie, może niedługo doczekamy się polskiego mistrza świata wagi ciężkiej. Doceniliście postępy i potencjał Izu Ugonoha. W plebiscycie na Sportowca Grudnia 2015 nasz pięściarz otrzymał ponad 37 procent Waszych głosów.

Izu Ugonoh miał jednak godną konkurentkę w osobie Karoliny Kowalkiewicz, która miała rewelacyjny debiut w prestiżowej UFC. Polka wygrała jednogłośnie na punkty z Kanadyjką Randą Markos, choć nie była faworytką. Na Kowalkiewicz swój głos oddało 32 procent użytkowników Interii i słuchaczy RMF FM.

Na najniższym stopniu podium plebiscytu na Sportowca Grudnia 2015 roku znalazła się Karolina Kudłacz-Gloc. Kapitan reprezentacji Polski piłkarek ręcznych poprowadziła "Biało-czerwone" do czwartego miejsca na zakończonych niedawno mistrzostwach świata w Danii. Karolina Kudłacz-Gloc dostała blisko 15 procent głosów.

Reklama

"Izu Ugonogh. Inteligentny, Zmotywowany, Utalentowany...po prostu IZU!" - napisał Łukasz o Izu Ugonohu i to do niego trafi upominek od Interii i RMF FM. Gratulujemy!

Wyniki plebiscytu Sportowiec Grudnia 2015 Interii i RMF FM:

1. Izu Ugonoh - 37.27 procent
2. Karolina Kowalkiewicz - 32.08
3. Karolina Kudłacz-Gloc - 14.87
4. Marcin Gortat - 11.41
5. Justyna Kowalczyk - 2.75
6. Artur Waś - 1.63


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL