Reklama

Reklama

IO w Tokio. Córka Bruce'a Springsteena marzy o występie olimpijskim

Jessica, córka słynnego amerykańskiego piosenkarza Bruce'a Springsteena, która uprawia jeździectwo marzy, by wstąpić na igrzyskach w Tokio. Na razie zajmuje szóste miejsce w amerykańskim rankingu w skokach przez przeszkody. Do drużyny zakwalifikuje się najlepsza czwórka.

"Wiem, że będzie ciężko, ale wierzę, że któregoś dnia pojadę na igrzyska. Dla mnie to super, że w konkursie nie ma podziału na kobiety i mężczyzn - po prostu możesz rywalizować z najlepszymi i zawsze sprawić niespodziankę" - powiedziała Jessica cytowana przez portal cbsnews.com.

Zawodniczka z Kalifornii dodała, że rodzice nie wywierają na niej żadnej presji i bardzo ją wspierają.

27-letnia Jessica Springsteen będzie rywalizowała o miejsce w czteroosobowym zespole USA na igrzyska w Tokio m.in. z innymi dziećmi sławnych ludzi w USA: Eve Jobs, córką zmarłego w 2011 roku Steve'a Jobsa, założyciela firmy komputerowej Apple, która w rankingu zajmuje ósme miejsce oraz 14. w tym zestawieniu Georginą Bloomberg - córką innego miliardera, Michaela Bloomberga, byłego burmistrza Nowego Jorku i właściciela serwisu biznesowego Bloomberg. Prowadzi Elizabeth "Beezie" Madden.

Reklama

Bruce Springsteen, czyli słynny "Boss" ma już 69 lat, ale nadal pisze piosenki i koncertuje.

olga/ krys/


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne