Reklama

Reklama

Interia Sport – nowy wymiar aplikacji sportowej

Interia Sport 2.0 to ulepszona wersja aplikacji sportowej przygotowanej przez Grupę Interia. Jest szybsza, bardziej przejrzysta i na bieżąco informuje o najważniejszych wydarzeniach. Ze świata sportu, nic cię nie ominie.Nowa aplikacja została ulepszona głównie z myślą o Euro 2016 we Francji. Spotkania będą rozgrywane w tygodniu i na pewno nie wszystkim uda się je obejrzeć. Dzięki aplikacji Interia Sport będzie jednak możliwość śledzenia ich na bieżąco. Zamiast szukać informacji na komputerze, czy w telewizji, wystarczy, że będziesz mieć przy sobie swój telefon.

Co ulepszyliśmy?

Dla ułatwienia użytkownikowi odnalezienia tego, co go interesuje, w aplikacji zostały wprowadzone nowe kategorie: "Najnowsze", "Najważniejsze", "Reprezentacja", "Euro 2016" i "Ekstraklasa". Jeśli w danym dniu nie będziesz mieć czasu, żeby śledzić sportowe wydarzenia, wystarczy, że wejdziesz w aplikację i przeniesiesz się do kategorii "Najważniejsze". W ten sposób nic cię nie ominie.

Reklama

W aplikacji można także śledzić relacje LIVE z najważniejszych spotkań sportowych. Minuta po minucie będą w niej opisane najistotniejsze wydarzenia meczowe. Na bieżąco można także sprawdzać sportowe wyniki z Polski i innych krajów.

W aplikacji został wprowadzony system powiadomień push. W przypadku, gdy wydarzy się coś naprawdę istotnego, na telefonie pojawi się odpowiednie powiadomienie. Można je także odpowiednio ustawić (np. wyłączyć w godzinach nocnych). Interia Sport 2.0 oferuje także wygodny interfejs do oglądania filmików i galerii zdjęciowych (zostały wprowadzone duże zdjęcia z wygodniejszym systemem scrollowania).

- Aplikacja Sport Interii jest niezwykle przejrzysta, z wyraźną szatą graficzną, a najważniejsza jest jej szybkość i powiadomienia przy przełomowych informacjach, jak chociażby powołania kadry na Euro 2016. Przy tym wydarzeniu aplikacje konkurencyjne udało nam się wyprzedzić nawet o dwie minuty, co w wypadku internetu mobilnego jest znaczącą różnicą - oceniał aplikację szef działu Sport w Interii Michał Białoński.

Dzięki całkowitej zmianie interfejsu aplikacja jest teraz dużo bardziej przejrzysta i intuicyjna. Odpowiednie kategorie wyświetlają się w momencie, gdy przesuniemy palcem w prawo po ekranie. W ustawieniach jest także możliwość ustawienia ich w wybranej kolejności. Jeśli przedmiotem zainteresowania są np. informacje tylko z siatkówki, można wybrać tę kategorię jako nadrzędną i przeglądać materiały z tej dyscypliny jako pierwsze. Żeby przejść do kolejnego artykułu w danej kategorii, wystarczy przesunięcie palcem w prawo na ekranie. Nie trzeba nieustannie wracać do strony głównej.

Aplikacja jest dostępna na urządzenia mobilne w systemie Android (kliknij) oraz iOS (kliknij).


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL