Reklama

Reklama

INTERIA.PL wspiera Cracovię!

INTERIA.PL została kolejnym sponsorem Cracovii. Portal internetowy do końca roku przekaże klubowi 500 tysięcy złotych.

Większość tej sumy zostanie przeznaczona nie na pierwszą drużynę, ale na zespół występujący w Młodej Ekstraklasie.

- Inwestujemy w graczy, którzy będą zawodnikami reprezentacji na Euro 2012 - powiedział Grzegorz Błażewicz, prezes zarządu INTERIA.PL. - Zdecydowaliśmy się, że wchodzimy w Młodą Ekstraklasę, a bonusem jest to, że logo Interii pojawi się także na koszulkach pierwszej drużyny - podkreślił.

Stroje z nowym logiem zaprezentowali dwaj zawodnicy "Pasów" - Arkadiusz Baran oraz Bartłomiej Dudzic.

Reklama

- Niezwykle cieszymy się z zawarcia tej umowy. Na koniec tego roku planujemy ogromną kampanię reklamową zarówno w telewizji, w radiu, jak i w prasie, dlatego też szukaliśmy również sposobu, by zareklamować się w mniej tradycyjny sposób. Postanowiliśmy więc wydać pieniądze na polską piłkę, na Cracovię - powiedział Błażewicz.

- Mam nadzieję, że nasza współpraca nie zakończy się tylko kampanią reklamową i że będzie również kontynuowana w następnym roku, a może i latach. Interia.Pl to największy polski portal internetowy i dlatego nie wyobrażaliśmy sobie współpracy z żadnym innym, jak tylko z portalem INTERIA.Pl - stwierdził Jakub Tabisz, wiceprezes MKS Cracovia SSA.

- Pozyskanie sponsora to sygnał, że w klubie sprawy idą we właściwym kierunku. Zawodnicy też tak to postrzegają i jest to dla nich dobry znak - dodał Stefan Majewski, trener pierwszego zespołu.

Dowiedz się więcej na temat: portal internetowy | portal

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje