Reklama

Reklama

​Igrzyska europejskie. Władimir Putin weźmie udział w uroczystości zamknięcia

Władimir Putin weźmie udział w niedzielnej uroczystości zamknięcia igrzysk europejskich, które od ubiegłego piątku trwają w Mińsku. Poinformował o tym doradca prezydenta Rosji Jurij Uszakow, cytowany przez agencję Interfax-Zachód.

Prezydent Białorusi Alaksandr Łukaszenka osobiście zaprosił prezydenta Rosji do udziału w ceremonii, przypomniał Uszakow.

Rosja, którą na tej imprezie reprezentuje 250 zawodników, prowadzi w klasyfikacji medalowej - ma już 24 złote krążki, 13 srebrnych i 16 brązowych. Na drugim miejscu jest Białoruś (14, 9, 18). Polska zdobyła, jak dotąd, dwa złote medale - w synchronicznych skokach mężczyzn na trampolinie (Łukasz Jaworski i Artur Zakrzewski) i w kajakarstwie (Tomasz Kaczor).

Z Mińska Justyna Prus

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy