Reklama

Reklama

Igrzyska Europejskie w Mińsku. Strefa wolna od dymu papierosowego

Podczas czerwcowych Igrzysk Europejskich, które odbędą się w Mińsku, ma obowiązywać zakaz palenia papierosów nie tylko na obiektach zmagań sportowców, ale i wokół nich, a także w pobliżu hoteli - powiedziała szefowa departamentu zdrowia Białoruskiej Agencji Prasowej.

"Planujemy wprowadzić zakaz palenia na sportowych arenach, wokół nich, a także w pobliżu hoteli, w których zakwaterowani będą uczestnicy oraz goście" - powiedziała Olga Bartman, szefowa departamentu Narodowego Instytutu Higieny i Zdrowia Publicznego cytowana przez portal insidethegames.biz.

2. Igrzyska Europejskie odbędą się w Mińsku w dniach 21-30 czerwca, po tym, jak z organizacji wycofała się Holandia. W rywalizacji uczestniczyć będzie ponad 4000 sportowców w 15 dyscyplinach.

Pierwsze Igrzyska Europejskie odbyły się w 2015 roku w stolicy Azerbejdżanu - Baku.

Reklama

olga/ sab/

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy