Reklama

Reklama

​Igrzyska europejskie. Tomasz Bartnik siódmy w strzelectwie

Tomasz Bartnik zajął siódme miejsce w strzelaniu z karabinu (trzy postawy) z 50 m na igrzyskach europejskich w Mińsku. Złoty medal zdobył Rosjanin Siergiej Kamienski, srebrny - Białorusin Jurij Szczerbaczewicz, a brązowy - Węgier Istvan Peni.

Bartnik jest mistrzem świata w tej konkurencji z ubiegłego roku. Dzięki triumfowi w południowokoreańskim Changwon zapewnił sobie kwalifikację na przyszłoroczne igrzyska olimpijskie w Tokio.

W środę nie był jednak w optymalnej formie. W kwalifikacjach był piąty, ale w finale zajął przedostatnie miejsce.

W pistolecie 25 m Joanna Tomala zajęła 29. miejsce i nie zakwalifikowała się do finału. W eliminacjach pistoletu szybkostrzelnego 25 m dziesiąty był Oskar Miliwek, a 20. Piotr Daniluk.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy