Reklama

Reklama

​Igrzyska europejskie. Michał Rogalski przegrał, ale zagra w 1/8 finału badmintona

Badmintonista Michał Rogalski przegrał z rozstawionym z numerem trzecim Holendrem Markiem Caljouwem 18:21, 14:21 w ostatnim meczu grupy C igrzysk europejskich w Mińsku. Dzięki zwycięstwom w dwóch poprzednich meczach zakwalifikował się jednak do 1/8 finału.

Wcześniej Polak pokonał Mołdawianina Cristiana Savina 21:16, 21:10 oraz Portugalczyka Bernardo Atilano 21:18, 21:19. Do fazy pucharowej awansował z drugiego miejsca.

Z rywalizacji w Mińsku odpadli debliści Miłosz Bochat i Adam Cwalina. Przegrali dwa pierwsze mecze w grupie A, a w środę skreczowali po zakończeniu pierwszego seta, wygranego przez Włochów Kevina Strobla i Giovanniego Greco 21:18.

W grze jest jeszcze mikst Magdalena Świerczyńska i Paweł Śmiłowski. Polacy odnieśli dotychczas jedno zwycięstwo i ponieśli jedną porażkę. W czwartek zmierzą się z liderami grupy - Holendrami Seleną Piek i Robinem Tabelingiem.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL