Reklama

Reklama

Igor Sypniewski bliżej Wisły

Już piątego grudnia rozstrzygnie się oficjalnie, czy napastnik RKS Radomsko, Igor Sypniewski zostanie piłkarzem krakowskiej Wisły. Sypniewski wraz z menedżerem, Adamem Mandziarą, rozmawiał na ten temat z prezesami Wisły, Bogdanem Basałajem i Zbigniewem Koźmińskim.

Punktem spornym ewentualnej umowy kontraktowej jest od początku tych rozmów czas jej trwania. Szefowie Wisły, bardzo zainteresowani kupnem Sypniewskiego, chcą, by piłkarz grał w Wiśle przez trzy lata.

Reklama

Sypniewski twierdzi, że to stanowczo za długo, ale przyznaje, że dotychczasowe oferty z europejskich zespołów (Torino, Borussia Moenchengladbach) są jedynie iluzoryczne. Piłkarz nie chce natomiast dalej grać w radomszczańskim zespole, który walczy jedynie w grupie spadkowej.

- To zbyt poważna decyzja, więc muszę ją dokładnie przeanalizować - stwierdził piłkarz, któremu szefowie Wisły dali czas do piątego grudnia na podjęcie ostatecznej decyzji.

Warunki trzyletniego kontraktu są już ustalone między obiema stronami.

Biorąc pod uwagę doskonałą dyspozycję Macieja Żurawskiego, a także ewentualne przedłużenie umowy z Mauro Cantoro, wydaje się, że Wisła bardzo wzmocni siłę ataku.

Ciekawe jak w tym wszystkim znajdzie się słabo ostatnio grający, do niedawna podstawowy napastnik Wisły, Tomasz Frankowski.

Dowiedz się więcej na temat: napastnik | sypniewski | Wisła

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje