Reklama

Reklama

"Hiszpanie byli sprytniejsi"

Obrońcy tytułu Grecy przegrali w ostatnim meczu fazy grupowej piłkarskich mistrzostw Europy w Austrii i Szwajcarii z Hiszpanią 1:2 i z zerowym dorobkiem punktowym pożegnali się z turniejem.

Obrońcy tytułu Grecy przegrali w  ostatnim meczu fazy grupowej piłkarskich mistrzostw Europy w  Austrii i Szwajcarii z Hiszpanią 1:2 i z zerowym dorobkiem  punktowym pożegnali się z turniejem.

Otto Rehhagel (trener Grecji): Chciałem, by moja drużyna godnie pożegnała się z mistrzostwami Europy i jestem zadowolony z jej postawy. W rozstrzygających momentach zabrakło nam szczęścia. Nie mam jednak niczego do zarzucenia swoim piłkarzom. Byli bardzo zaangażowani w grę, a Hiszpanie byli po prostu sprytniejsi.

Luis Aragones (trener Hiszpanii): Cieszy przede wszystkim nasza postawa w drugiej połowie meczu. Jesteśmy jednak świadomi tego, że mistrzowie świata Włosi, na których trafiamy w ćwierćfinale, będą znacznie bardziej wymagającym przeciwnikiem. Po stracie bramki zaczęliśmy grać niepewnie, a coś takiego nie może nam się przydarzyć w kolejnym spotkaniu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL