Reklama

Reklama

Hiddink trafi do którejś z europejskich potęg?

Jak donosi serwis Goal.com, Guus Hiddink w czerwcu dostanie propozycję objęcia funkcji dyrektora sportowego Chelsea Londyn. Holender otrzyma również oferty od Ajaksu Amsterdam i PSV Eindhoven.

Serwis Goal.com, powołując się na źródła zbliżone do słynnego trenera, Guusa Hiddinka, poinformował, że Holender nie zamierza w najbliższym czasie obejmować funkcji szkoleniowca drużyny klubowej.

Prowadzący obecnie reprezentację Turcji Hiddink zamierza skoncentrować się na pracy z kadrą, a kiedy jego kontrakt dobiegnie końca, chciałby zostać dyrektorem sportowym któregoś z czołowych europejskich klubów.

64-letni Holender otrzymał już oferty z Chelsea Londyn, Ajaksu Amsterdam i PSV Eindhoven, ale nie podjął jeszcze decyzji w sprawie swojej przyszłości. Ta ma zapaść w czerwcu, kiedy Turcja rozegra spotkania decydujące o awansie do Euro 2012.

Reklama

"Hiddink jest już w takim wieku, że zamierza skupić się na pracy w roli selekcjonera lub pełnieniu funkcji dyrektora sportowego. Jeśli miałby prowadzić jakiś klub, to na efekty trzeba by było czekać jakieś 2-3 lata, a Guus nie chce tracić tyle czasu. Szuka innego rodzaju wyzwań" - podkreślił informator serwisu Goal.com.

Reklama

Reklama

Reklama